Власне автономне джерело енергії

07.09.2017 18:02 2

Власне автономне джерело енергії

Ще пару десятків років назад сонячні електростанції для будинку розглядалися як щось зі сфери фантастики. Зараз же цей напрямок активно розвивається і нікого не дивує. Незважаючи на пристойну вартість, такі енергоносії користуються попитом, оскільки дозволяють заощадити і створити власне автономне джерело енергії. Сонячна електростанція для дому вигідна тим, що не вимагають додаткових розрахунків. Конструкція надається в готовому вигляді з певною вихідною потужністю, яку потрібно правильно підібрати при монтажі. Подібні системи стоять на порядок дорожче, ніж аналогічні компоненти окремо, проте не вимагають особливих зусиль при установці. У будь-якому випадку доведеться вибирати між кількома модифікаціями. Для невеликого будинку вистачить електростанції з вихідною потужністю близько 3 кВт. Відомо три види сучасних конструкцій: плівкові, монокристалічні і полікристалічні моделі.

Наступним елементом, на який варто звернути увагу при виборі сонячних електростанцій для будинку, є інвертор. Пристосування призначене підвищення напруги 6, 12 або 24 вольта, яке видають стандартні панелі. На виході виходить звичний показник в 220 вольт. Щоб уникнути поломок побутової техніки, необхідно вибирати панелі з чистою, а не модифікованої синусоїдою на виході. Ще один робочий елемент конструкції - контролер. Пристосування розподіляє електрику і стежить за зарядкою акумуляторів. Якщо безпосередній роздачі електрики з панелей немає або вся енергія задіяна, контролер дає заряд на акумулятори. У разі нестачі сонячної енергії, прилад забирає енергію з ємностей. Пристрій робить монотонну, але важливу роботу без якої вся система працювати не зможе.

На сайті представлений широкий асортимент такого виду товару. В каталозі сайту ви можете побачити фото електростанції, її характеристики, потужність, а також вартість. Ви можете самостійно вказати параметри електростаніціі і фільтр сайту сам запропонує вам необхідний товар з урахуванням ваших вимог в ціні, потужності, кількості фаз та інших критеріїв. Компанія Екоерергія дбає про своїх клієнтів, тому в цьому інтернет-магазині ви гарантовано купуєте якісний і надійний товар. Електростанції стають все більш популярними в наш час альтернативними джерелами енергії. З урахуванням подорожчання електроенергії - це величезна вигда. Також таке обладнання піклуватися про стан навколишнього середовища.
Отримати консультацію або купити обладнання для сонячної електростанції в Івано-Франківську в компанії ЕКО ЕНЕРГІЯ ® за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72.

Следующая новость
Предыдущая новость

Костадинов, Джорджевич и Бакаев вернутся в «Арсенал» сегодня Алан Касаев может перейти в тульский «Арсенал» Тульские болельщики помогли сделать 28-й тур чемпионата России самым посещаемым «Академия футбола» одержала десятую победу в юношеском первенстве Тульской области Кокорин и Мамаев попросили о переводе под домашний арест

Лента публикаций