Власне автономне джерело енергії

07.09.2017 18:02 3

Власне автономне джерело енергії

Ще пару десятків років назад сонячні електростанції для будинку розглядалися як щось зі сфери фантастики. Зараз же цей напрямок активно розвивається і нікого не дивує. Незважаючи на пристойну вартість, такі енергоносії користуються попитом, оскільки дозволяють заощадити і створити власне автономне джерело енергії. Сонячна електростанція для дому вигідна тим, що не вимагають додаткових розрахунків. Конструкція надається в готовому вигляді з певною вихідною потужністю, яку потрібно правильно підібрати при монтажі. Подібні системи стоять на порядок дорожче, ніж аналогічні компоненти окремо, проте не вимагають особливих зусиль при установці. У будь-якому випадку доведеться вибирати між кількома модифікаціями. Для невеликого будинку вистачить електростанції з вихідною потужністю близько 3 кВт. Відомо три види сучасних конструкцій: плівкові, монокристалічні і полікристалічні моделі.

Наступним елементом, на який варто звернути увагу при виборі сонячних електростанцій для будинку, є інвертор. Пристосування призначене підвищення напруги 6, 12 або 24 вольта, яке видають стандартні панелі. На виході виходить звичний показник в 220 вольт. Щоб уникнути поломок побутової техніки, необхідно вибирати панелі з чистою, а не модифікованої синусоїдою на виході. Ще один робочий елемент конструкції - контролер. Пристосування розподіляє електрику і стежить за зарядкою акумуляторів. Якщо безпосередній роздачі електрики з панелей немає або вся енергія задіяна, контролер дає заряд на акумулятори. У разі нестачі сонячної енергії, прилад забирає енергію з ємностей. Пристрій робить монотонну, але важливу роботу без якої вся система працювати не зможе.

На сайті представлений широкий асортимент такого виду товару. В каталозі сайту ви можете побачити фото електростанції, її характеристики, потужність, а також вартість. Ви можете самостійно вказати параметри електростаніціі і фільтр сайту сам запропонує вам необхідний товар з урахуванням ваших вимог в ціні, потужності, кількості фаз та інших критеріїв. Компанія Екоерергія дбає про своїх клієнтів, тому в цьому інтернет-магазині ви гарантовано купуєте якісний і надійний товар. Електростанції стають все більш популярними в наш час альтернативними джерелами енергії. З урахуванням подорожчання електроенергії - це величезна вигда. Також таке обладнання піклуватися про стан навколишнього середовища.
Отримати консультацію або купити обладнання для сонячної електростанції в Івано-Франківську в компанії ЕКО ЕНЕРГІЯ ® за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72.

Следующая новость
Предыдущая новость

Тульский «Арсенал» сыграет с «Анжи» в красно-жёлтой форме Артем Дзюба: Комбаров сказал, что даже не заметил, как Иванов упал Где купить мобильник для пожилого человека? БУ компьютеры для разных целей На базе «Локомотива» во время чемпионата мира разместят сборную Ирана

Лента публикаций