Чим торгують на електронних торгах

07.12.2021 14:04 4

Чим торгують на електронних торгах

Кожного дня держава оголошує понад тисячу тендерів на закупівлю лікарських засобів, матеріалів для будівельних робіт, обладнання медичних організацій, деревини та багато іншого. У будь-якій державі закупівлі на державному рівні – це великий ринок і велика відповідальність, а Україна належить до тих країн, де торги ще й абсолютно прозорі. Електронна система державних закупівель «Прозоро» – це майданчик, де державні та муніципальні замовники оголошують тендери на закупівлю різних товарів, робіт чи послуг, а малі та середні підприємці змагаються за право це постачати.

Як відкрити бізнес на Prozorro

Питання купівлі-продажу зараз вирішується просто, але не для всіх. Замовники часто плутають поняття або не до кінця розуміють різницю між тендерним майданчиком і системою автоматизації закупівель. Легше зрозуміти на прикладі. Власник компанії вирішує придбати нові МФО для бухгалтерії. Він зареєструвався на тендерному майданчику, який має хороші відгуки, створив тендер, описав необхідні параметри пристрою, і через деякий час співробітники компанії замість застарілих використовують нові моделі МФО.

Якщо торгувати якимось конкретним товаром зі складними параметрами і кошторисом витрат, наприклад, необробленою деревиною, то звичайна тендерна платформа не запрацює. Краще звернутися до послуг торгової біржі, де вони вміють правильно продавати товари, а головне, щоб для цього був необхідний функціонал. Одним з таких сайтів є Українська універсальна – гідний вибір, згідно з позитивними відгуками користувачів. Торгова платформа має функціональні, технічні, інформаційні рішення, що забезпечують взаємодію між покупцями і постачальниками. Його мета – об'єднати покупців і продавців різних товарів, робіт і послуг в одному торговому просторі та надати можливість проведення електронних аукціонів.

Як заробити через «Прозоро»

Prozorro демонструє позитивні сторони з моменту набрання чинності Закону України «Про публічні закупівлі» та показує, на чому слід зосередити увагу, які зміни потрібно внести до закону, щоб удосконалити процедуру закупівель у державі. Електронні торги – зручний формат співпраці між клієнтами та продавцями. Prozorro – це соціальна ініціатива, яка спрямована на боротьбу з корупцією в країні та перспективний ресурс для організації вашого бізнесу. Ви можете заробити через торгову платформу на:

  • продажі майна банків, які збанкрутували (комп'ютерна техніка, транспорт тощо);
  • продажі прав вимоги за кредитами фізичних та юридичних осіб;
  • продажі дебіторської заборгованості;
  • продажі державного майна (нерухомого майна, сировини тощо);
  • оренді державного майна (житлової та нежитлової нерухомості, залізничних вагонів).

База даних Prozorro постійно поповнюється новими напрямками, розширює асортимент продукції торгових майданчиків. Електронні аукціони з продажу необробленої деревини є перспективним напрямком, який стрімко розвивається. Щоквартально лісозаготівельні господарства через такий майданчик, як Українська універсальна біржа, продають сировину, яку вони отримали після санітарної вирубки дерев. Продажі збільшують кількість учасників і допомагають встановити ринкову ціну. Ви можете взяти участь в електронних торгах, не виходячи з дому, отримати додаткову інформацію, а також подати заявку на участь в аукціоні тут https://www.uub.com.ua/torgy-ta-auktsiony/neobroblena-derevyna/vzyaty-uchast-u-torgah/ .

Предыдущая новость

На Косой Горе разыграют областной турнир школ-интернатов Стартовал чемпионат Тульской области по мини-футболу 7×7 Михаил Левашов: Мы явно уступили «Зениту», но двигаемся дальше Сергей Прядкин: Для такой большой страны, как Россия, 18 команд в премьер-лиге было бы здорово Алексей Березин: В тульском «Арсенале» постоянную практику дать мне не могли

Лента публикаций