Електричні ліжка для медустанов в Україні

31.01.2023 23:41 3

Електричні ліжка для медустанов в Україні

Якщо хтось вважає, що меблі в медичних закладах - предмет такий самий звичайний і повсякденний, як і меблі в квартирі, то компанія "Ликарно" з радістю готова розвіяти цю помилку. Електротехнічна промисловість постійно розширює асортименти апаратів, за допомогою яких можна надавати медичну допомогу. Одним з таких винаходів став пристрій електростатичного ліжка. Пристрій електростатичного обладнання цілком знайомий людям з молодшого шкільного віку, коли за допомогою кулькових кульків виконувалася зарядка для пальців.

Саме тоді було вигадано назву всієї цієї медичної технології – електростатичне ліжко. Суть її роботи дуже проста. Людина лежить, підключений до джерела напруги. Вся поверхня тіла швидко заряджається позитивно та негативно полярністю з пульсуючою інтенсивністю та частотою. Такий процес дозволяє уникати стресових ситуацій, відновлювати кровообіг та стимулювати природні захисні механізми організму. Внаслідок такої зарядки підвищується загальний тонус людини, активізуються процеси активного гальмування, накопичується кисень та інші корисні речовини.

Тому використання електростатичних ліжок показано як для лікування різних захворювань, так і як відновлювальну терапію після перенесених травм та операцій. Як відомо, у людському організмі немає стабільних електричних процесів. Іноді напруга може сягати 100 тисяч вольт. З великою частотою і силою воно може впливати на очі та інші області тіла, викликаючи болючі відчуття. Тому для того щоб забезпечити нормальне функціонування організму, необхідно створити напругу не вище за певний поріг, при якому і дотримується належне функціонування клітин.

Саме для цієї мети були винайдені електричні ліжка, які можуть функціонувати в широкому діапазоні електричних напруг і при цьому забезпечують пацієнтам повноцінний відпочинок. Залежно від вимог пацієнта щодо термінів перебування, напрямку лікування, інтенсивності навантаження та інших факторів, наші ліжка можуть мати додаткові можливості, наприклад, можливість налаштування параметрів усередині сну. Такі ліжка працюють від звичайної мережі, причому вони компактні, портативні, не займають багато місця в палаті.

Придбання такого ліжка для домашнього використання не буде надто затратним. Якщо порівняти її з іншими технічними пристроями, ціна електростатового ліжка може здатися порівняно невисокою. Але далеко не всі люди можуть придбати її по кишені. Деякі через фінансову скруту не в змозі оснастити своє житло подібними виробами, а інші обійдуться стандартним електричним ліжком з мінімальними можливостями. Однак і в такій ситуації можна підібрати подібні меблі, які зможуть забезпечити потрібний рівень комфорту. Купити електричні ліжка можна натиснувши за адресою - https://www.licarno.com.ua/product-category/funkczionalni-lizhka-ta-medychni-mebli/lizhka-elektrychni/, де фахівці Лікарно, з радістю підкажуть Вам, яке обладнання найкраще замовити саме для Вашої клініки чи випадку.

Предыдущая новость

Украина стала убежищем для российских азартных игр Вадим Гаранин: «Арсенал-м» ехал в Санкт-Петербург за победой Беляев, Мохаммед и Левашов — лучшие игроки «Арсенала» по оценке WhoScored Владимир Габулов потренировался перед матчем со сборной Испании Лучшие ленты на выпускной 2021

Лента публикаций