Інтернет-магазин флористики Mazhura.com.ua - познайомимося ближче

01.03.2018 18:59 6

У багатьох флористика асоціюється виключно з квітами. Але це зовсім не так. У сфері флористики використовуються і численні допоміжні аксесуари, без яких оформлення просто неможливо. До них, безумовно, належать і вази. Якщо сфера Вашої діяльності - це оформлення залів, заходів, прикраса квітами, то Вас може зацікавити інтернет-магазин флористики Mazhura.com.ua. Тут Ви не знайдете пропозицій купити квіти. Зате знайдете найрізноманітніші вази, підставки, форми для квітів

Коротко про флористичний інтернет-магазин Mazhura.com.ua

Бренд належить до нових, з'явився на ринку флористики і посуду відносно недавно. Ви здивуєтеся, але це українська торгова марка. Виробничі потужності знаходяться в Україні, Італії, Ірані. На виробництвах використовується тільки сучасне обладнання і застосовуються передові технології. Над створенням кожної моделі з каталогу працюють висококласні дизайнери з великим досвідом в даній сфері. Інтернет-магазин флористики пропонує найширший асортимент ваз і атрибутів для оформлення candy bar.

У чому особливість ваз Мажура?

Кожна модель виготовлена ​​з прозорого скла. В каталозі Ви не знайдете моделей з розписом або з кольорового скла. Цьому є просте пояснення. По-перше, вази з прозорого скла абсолютно універсальні. Вони підійдуть для використання в класичних або сучасних інтер'єрах, немає необхідності враховувати колірну палітру в дизайні при підборі вази. Це важливо, особливо в разі, якщо Ви вибираєте вазу не для домашнього використання, а в комерційних цілях

Ще одна важлива перевага саме прозорого скла в тому, що така ваза підійде і для будь-яких кольорів. Це врахували виробники, коли розробляли кожну модель вази.

Інтернет-магазин флористики Mazhura.com.ua пропонує замовити вази по колекціях. З однієї серії можна вибрати моделі різного розміру або форми. Але при їх розробці використовувався один стиль і задумка. Відповідно вази будуть виглядати гармонійно в одному приміщенні або на одному столі.

Вази виробництва торгової марки Мажура універсальні і можуть виконувати ряд завдань:

  • ємність для квітів;
  • ємність для декоративних прикрас;
  • форма для солодощів, цукерок, фруктів;
  • деякі моделі самодостатні і можуть стати повноцінним елементом інтер'єру.

Флористичний інтернет-магазин співпрацює з оптовими і роздрібними покупцями. Пропозиція зацікавить представників ресторанного та готельного бізнесу, а також роздрібних продавців посуду.

Следующая новость
Предыдущая новость

Самая профессиональная академия вождения «Динамо» сыграло вничью с ЦСКА и обошло «Арсенал» Александр Мостовой: Кононов в «Спартаке» — это странно и не совсем правильно Гия Григалава: В маске было неудобно играть при искусственном освещении Денис Поярков: На футбольном поле так не уставал, как на съёмках фильма «Тренер»

Лента публикаций