Кейтеринг від ресторану Travel Restaurant

24.09.2022 2:41 9

Кейтеринг від ресторану Travel Restaurant

Ресторан авторської кухні Петра Сподарика — це заклад, в якому надають послуги високої якості, незалежно від того, де проводиться той чи інший захід. Сюди можна звернутися, щоб замовити організацію і проведення заходу будь-якого формату та масштабу, будь-то банкет, корпоратив, кава-брейк, конференція, фуршет, ювілей та день народження, весілля, тематичні фуршети, ВВQ вечірка. У будь-якому випадку, співробітники зроблять все швидко і якісно, перекладуть на свої плечі максимум турбот щодо організації вашого свята, щоб воно пройшло на вищому рівні, а всі його учасники отримали задоволення і гарний настрій.

Заходьте на сайт ресторану авторської кухні https://spodaryk.com.ua/, щоб познайомитися з переліком запропонованих послуг. Ресторан пропонує організацію банкетів, фуршетів, вечірок, корпоративів, кейтеринг - ресторанне обслуговування, яке може бути організоване в будь-якому місці. Компанія, яка береться за надання послуги кейтеринг, повністю відповідає за приготування страв, їх кількість, доставку, сервірування та прибирання після закінчення свята. Професійний підхід до організації заходів виїзного обслуговування дозволяє зробити його таким же високоякісним, як і у ресторані.

Кейтеринг в приміщенні є самою популярною послугою, що має багато спільного з традиційним ресторанним обслуговуванням. VIP кейтеринг передбачає виїздне обслуговування з залученням висококласних кухарів і офіціантів. Основна перевага кейтерингу полягає в його мобільності, яка дозволяє швидко організувати частування гостей, присутніх на заході, в будь-якому місці і в будь-який час.

Привітний і кваліфікований персонал, що працює в Travel restaurant, забезпечить швидке та якісне обслуговування, з урахуванням кожної дрібниці, щоб кожен гість, присутній на святі, отримав задоволення. Телефонуйте за номером + 38 093 943 73 54 і ви зможете зробити замовлення навіть за 24 години до початку івента. Для кожного заходу розробляється індивідуальне меню, відповідно до побажань замовника.

Власне виробництво, наявність усіх необхідних документів, сертифікати якості, співробітництво з кращими постачальниками, кухарями та дієтологами дозволяє надавати сервіс високої якості. Познайомитися з меню, запропонованим цим рестораном, можна завантаживши його у формі на сайті. Ice Creам Bar проводить солодкі майстер-класи з приготування морозива, таким чином, ви можете подарувати своїм дітям та рідним солодкі емоції та захоплення.

Предыдущая новость

Тульский «Арсенал» — в тройке самых бьющих команд чемпионата России Качественное компрессорное оборудование Игорь Горбатенко: Если трансфер Беляева состоится, мы все пожелаем ему удачи Миодраг Божович: С Дзюбой «Арсеналу» стало легче играть «Газпром-Югра» Сергея Слемзина поменяет главного тренера

Лента публикаций