Космічна приватна стоматологія у Львові

31.08.2022 11:41 12

Космічна приватна стоматологія у Львові

Щоб довгий час зберігати зуби здоровими необхідно дотримуватися визначених правил, серед яких на першому місці стоїть вимога регулярного відвідування лікаря стоматолога. До цього треба додати необхідність дотримуватись правил гігієни, користування правильною щіткою і зубною пастою, правильне харчуванні і включення в раціон продуктів, багатих на кальцій і фосфор. Багато людей вважають за краще мати особистого лікаря і постійно звертатися до нього в разі необхідності.

На жаль, особистого лікаря мають далеко не всі, тому мешканці Львову, які знаходяться в процесі пошуку стоматологічної клініки, що надає послуги високої якості, в якій працюють лікарі високої кваліфікації, можуть сміливо звертатися до космічної стоматології Дроганчука. Це стоматологія у Львові, до якої можна звернутися, щоб отримати такі послуги:

  • функціональна діагностика,
  • лікування, пломбування і видалення зубів,
  • лікування ясен,
  • професійна гігієна ротової порожнини з використанням потоку повітря Air flow - KaVo PROPHYpearls та гліцину EMS,
  • лікування пародонтиту та захворювання ясен,
  • вирівнювання зубів,
  • естетична і художня реставрація,
  • протезування, встановлення вінірів та коронок,
  • імплантація зубів різної складності,
  • повний спектр послуг з пластики м'якої та твердої тканини.

Це приватна стоматологія, в якій сьогодні надають послуги найвищої якості досвідчені фахівці, які пройшли стажування в клініках Європи, а саме в Берліні, Парижі, Будапешті, які користуються найсучаснішими методами лікування зубів і кореневих каналів, відбілювання зубів, хірургічного лікування. Всі стоматологічні процедури проводяться абсолютно без болю, з використанням найсучасніших та найновіших матеріалів, анастетиків та обладнання. На кожного пацієнта, який звертається в космічну стоматологічну клініку, заводиться електронна карта, в яку вноситься кожен етап лікування, важливий для подальшого контролю за станом ротової порожнини.

Не менш важливо і те, що співробітники клініки можуть подбати не лише про здоров'я пацієнтів, але й про їх гарний настрій і самопочуття після кожного візиту до клініки. Записатися на прийом до стоматолога можна в формі онлайн, вказавши зручний для вас день і час, або зателефонувавши за номером телефону +38 097 082 00. Адреса стоматологічної клініки у Львові, а також інформація про те, як дістатися до клініки, приведена на сайті.

Предыдущая новость

«Локомотив» стартовал с поражения в Лиге чемпионов Дмитрий Аленичев не получал предложения от тульского «Арсенала» Лука Джорджевич: Всегда приятно забивать, даже на тренировках Уникальный парфюм для вашей компании Миодраг Божович: Думаю, с «Тосно» Кангва будет играть

Лента публикаций