Кредити в Україні: основні переваги цього способу

01.04.2020 11:19 6

Кредити в Україні: основні переваги цього способу

Інтернет-кредити є надійною опорою для українців у важких життєвих ситуаціях. Вони допомагають швидко та без проблем отримати в борг потрібну суму коштів, дозволяють користуватися нею на вигідних умовах та погасити платіж після зарплати чи авансу, коли матеріальне становище налагодиться.

Гнучкі та вигідні умови, на яких видаються онлайн кредити в Україні, створюють для клієнтів дедалі більше переваг, ніж вони могли отримати у банківських організаціях. Високу популярність серед кредитоодержувачів має сервіс «Ваша Готівочка». На це є ряд причин:

  • позичальники мають право самостійно вибирати умови кредитування;
  • заявка оформлюється за паспортом, кодом ІПН та банківською карткою;
  • час оформлення кредиту складає до 15 хвилин;
  • гроші надають в режимі 24/7.

Отримати кредити в Україні тепер можна на особливо вигідних умовах

Люди звертаються за фінансовою допомогою з різних причин: шукають гроші на ремонт, щоб придбати нові речі, на погашення іншого кредиту, на оплату лікування тощо. Компанія пропонує їм це зробити на гнучких умовах та дозволяє клієнтам індивідуально вибрати комфортні суму та період користування. Позику нададуть на будь-які потреби на оптимальну суму від 200 до 9000 гривень, не запитуючи цільове призначення.

Користуватися коштами можна протягом зручного періоду від 1 до 16 днів. За бажанням, дозволяється погасити позику передчасно або перенести дату погашення платежу на 16 днів. Протягом стандартного кредитного періоду, позичальники користуються фінансами на наступних умовах: під 2% в день від тіла кредиту.

Щоб отримати кредити в Україні без відсотків, необхідно подати заявку  на сайті компанії. В електронній формі потрібно вказати оптимальні умови кредитування, заповнити анкету з особистими даними та реквізитами картки. Час оформлення інтернет-кредиту триває до 15 хвилин.

Під час повторного звернення до компанії, позику на картку нададуть всього лише за 5 хвилин. Онлайн-заявка буде підтверджена автоматично, оскільки особисті дані позичальників компанія зберігає у базі даних. Звернемо увагу, що персональна інформація клієнтів надійно захищена від третіх осіб, і ніхто зі сторонніх не матиме доступу до неї.

Миттєві кредити в Україні видаються за простою процедурою

Оформлювати кредити в Україні можуть всі охочі у віці від 18 до 70 років. Компанія не здійснює оцінку рівня платоспроможності потенційного клієнта та не аналізує його кредитне минуле. Гроші на картку можуть запросити всі громадяни України: тимчасово безробітні, без довідки про доходи та навіть з негативною кредитною історією. Під час прийняття рішення, компанія перевіряє персональні дані на достовірність (паспортні дані, ідентифікаційний код та банківську картку), адже важливо, щоб інформація була правдивою та не містила помилок. Окрім цього, клієнтів не просять надавати скан-копії документів, надсилати фото з паспортом та з карткою банку, а також вказувати контактний номер телефону родича.

Кредитний сервіс «Ваша Готівочка» пропонує всім охочим пройти комфортну процедуру оформлення та миттєво взяти кредити в Україні з мобільного чи з ПК. Для цього позичальникам знадобиться зайти на офіційний сайт компанії, вибрати в кредитному калькуляторі суму та період та потім заповнити анкету з інформацією про себе. Після того, як заявка буде заповнена, її потрібно надіслати на розгляд компанії. Система миттєво проаналізує запит та повідомить рішення клієнту на мобільний телефон. Можна не сумніватися в тому, що воно виявиться успішним та вже через лічені хвилини фінанси надійдуть на банківську картку людини, яка звернулася до компанії.

Скористайтеся послугами цього онлайн-кредитора в Україні та зможете моментально отримати до 9000 гривень на картку на чесних й прозорих умовах. Компанія неодмінно піде назустріч бажанням всіх позичальників, і надасть кредити без перевірок, дзвінків та зайвих запитань. Подати заявку на позику онлайн можна цілодобово, зберігши час та нерви, адже сервіс «Ваша Готівочка» дає гроші всім!

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн казино с выгодными бонусами Вячеслав Чанов пропустит первый сбор тульского «Арсенала» Гурам Аджоев считает результат тульского «Арсенала» закономерным СМИ: «Краснодар» рассматривает кандидатуру Леонида Слуцкого Качественные б/у запчасти к автомобилям Honda из Европы

Лента публикаций