Переваги будівництва «під ключ»

13.09.2020 20:59 10

Переваги будівництва «під ключ»

Група Ромб — проєктно-будівельна компанія, яка виконує будівельні роботи, проектування, узаконення та ін. Головний офіс проєктно-будівельної компанії Ромб www.romb.company знаходиться в місті Лева. Будівельні роботи у Львові припускають перш за все будівництво «під ключ». Вартість проєкта та будівництва, а також якість робіт визначається безліччю моментів. Один з основних факторів — хто буде займатися будівельними роботами, від складання проєкту до здачі готового будинку замовнику?

Якщо всі роботи, і будівельні та проєктні, замовлені в одній компанії, ви отримуєте вищу якість при більш низькій вартості будівельних робіт. Залучення сторонніх організацій — це не тільки трата часу, але і пошук потрібної компанії в тій чи іншій галузі, контроль якості її діяльності, зіставлення роботи однієї фірми з діяльністю іншої організації. Коли роботами від проєкту до здачі будинку займається за договором один виконавець, це економить і час, і кошти, і нерви.

Окремої розмови заслуговує будівництво об'єктів під ключ (цехи, склади, об'єкти громадського харчування і т.д.) як розуміє це проєктно-будівельна компанія Ромб. Группа відповідає на 100% за реалізацію всіх етапів будівництва, а це в першу чергу зручно замовнику. Крім того, немає необхідності шукати проєкт будівельного об'єкта, вибирати в сторонніх організаціях матеріали, шукати когось потім для внутрішньої обробки, встановлення обладнання та благоустрою заводської території. Ви отримуєте «все і відразу», співпрацюючи при цьому з одним виконавцем, з ним обговорюються всі моменти, від оформлення договору до отримання готового об'єкта. Саме тому будівельні роботи у Львові все частіше замовляють саме «під ключ».

Командна робота колективу проєктно-будівельної компанії Ромб, що працює як єдиний організм, дозволяє досягти кращого результату, ніж будівництво з залученням різних, нехай і професійних, фірм. Коли керівництво будівництвом на всіх етапах йде централізовано, ви можете розраховувати на дійсно високий результат.

Компанія не тільки пропонує на ринку якісний і функціональний продукт, а й слідує пріоритетного стратегічного принципу — виконувати великі, складні, наукоємні, новаторські проєкти від ескізу до авторського нагляду, якісно і за розумною ціною. Ромб виконує повний комплекс послуг з проектування. Фахівці (архітектори, конструктори, інженери) сучасні кожен у своїй сфері, цікавляться і вивчають нові методики передових зарубіжних фахівців, відвідують спеціалізовані виставки, семінари.

Следующая новость
Предыдущая новость

Стоппила Сунзу тренируется с «Лиллем» Жіноча білизна від українських дизайнерів «Торпедо-БелАЗ» сыграет с тульским «Арсеналом» без 3 футболистов Дмитрий Балашов: От «Спартака» даже звонка не дождались Миодраг Божович: Мы были чуть-чуть лучше «Анжи», поэтому и выиграли

Лента публикаций