Про компанію Беттертон

19.11.2017 11:34 25

ООО «Беттертон» – комплекс кліник в Україні, які надають ряд медичних послуг з діагностування слуху й реалізації слухових рішень. Вже достатній час, здійснюючи різні послуги, наш центр піклується про безпеку своїх клієнтів, тому використовує найліпше - найсучасніші, результативніші й високоякісніші технології.

Більше ніж 12000 жителів України зробили вибір на нашу користь! Щодня для вас здійснює свою роботу дружна команда справжніх професіоналів, яка відшукує індивідуальний підхід до будь-якого пацієнта.

Якісна допомога людям, що мають проблеми з вухами

Нас радять своїм рідним, а це означає, що люди потребують нашої допомоги та довіряють центру найголовніше. Центр «Беттертон» у Львові здатен завжди допомогти подолати ваші життєві складнощі та вибрати максимально вірні слухові рішення для найкращого майбутнього!!!

«Беттертон» – це офіційний представник американської організації Starkey в нашій країні. У нас виконують свою роботу професіональні спеціалісти, вони усвідомлюють важливість та відповідальність власної діяльності. Саме тому ми використовуємо інноваційні розробки, щоб гарантувати вам особисто та вашим рідним чудову якість життя завдяки результативним слуховим рішенням від американської організації Starkey – провідної компанії у послугах слухопротезування!

Усі потрібні послуги для відмінного підбору слухових рішень відбуваються у нашому Центрі - це комфортно, не боляче та надійно!!!

Ми пропонуємо надати своїм клієнтам спеціалізовану допомогу у сфері слухопротезування - від маленьких пацієнтів до дорослих людей... Ні один наш клієнт в жодному разі не залишиться наодинці із складнощами, ми допоможемо подолати усі складні життєві ситуації. Ми в будь-яку хвилину разом з вами і повністю відповідаємо за ваше зручне життя із цифровими слуховими технологіями нашого часу від кращого представника слухової індустрії - виробника Starkey!

Сучасні технології для максимально ефективного лікування

Якісно та вірно вибрані рішення гарантують збереження слуху від втрати в подальшому, а також компенсують давно втрачені звуки. Розмови з оточуючими стануть впевненішими, комфортнішими, а про незручності із перепитуванням ви ніколи не будете згадувати!!!

Цифрові рішення від Starkey - це повне задоволення всіх пацієнтів відмінною якістю звуків, чудовою розбірливістю слів, найкращим співвідношенням вартість/якість/функціональність. Завдяки слуховим рішенням нашого часу надається можливість робити звук голосніше з урахуванням індивідуальної втрати слуху, що робить життя наших відвідувачів більш зручним, а слух природнім.

Апарати допомагають зробити мову розбірливою, ліквідують зайві шуми, та що найголовніше - не пошкоджують слух, бо вони є приладами для медичного використання, а не просто підсилювачі звуку. Тільки якісні цифрові рішення на основі сучасних рішень дають друге життя вашим вухам!

«Беттертон» завжди дарує природне звучання та ясне розуміння звуків будь-якому нашому клієнту, тому що ми усвідомлюємо, наскільки важливо одержати чудовий результат!

Ми піклуємося про здоров`я людей, тому надаємо тільки підходящі, якісні та максимально зручні у використанні цифрові слухові рішення від лідера слухової сфери - американської організації Starkey!

Довірте свої органи слуху справжнім спеціалістам, зверніться у заклад для корекції слуху, що знаходиться за адресою: місто Львів, вулиця Городоцька, 44, перший поверх (напроти Цирку).

Контактні номери для консультацій та запису на прийом:

(032) 253-69-65

(067) 670-87-47

(050) 433-37-57

Следующая новость
Предыдущая новость

«Арсенал» сыграет со «Спартаком», ГСС — с «Химиком» В день матча «Арсенала» с «Зенитом» в центре Тулы пройдёт пенная вечеринка Тренер «Арсенала» Фотопулос: Кононов рассказал, что «Арсенал» ставит высокие цели Александр Мостовой: Возможно, история с Аленичевым — это провокация Горан Чаушич: В «Арсенале» сменился тренер — я не верю, что останусь здесь

Лента публикаций