Scientific Games запускає OpenGaming в Колумбії з Betsson

19.09.2021 11:47 27

Scientific Games

Провайдер гральних послуг Scientific Games представив свою платформу OpenGaming на колумбійському ринку в рамках угоди з Betsson.

Клієнти Colbet, в якому Betsson придбала 70% акцій того року, отримають доступ до портфеля Scientific Games через OpenGaming, який дозволяє отримати доступ як до власних ігор постачальника, так і до контенту сторонніх постачальників, таких як Big Time Gaming і ReelPlay.

Директор Betsson Group по іграх Сиара Нік Ліам сказав: «Для нас важливо запропонувати першокласний досвід гравцям в Колумбії, і, запустивши одну з кращих в галузі платформ для агрегації контенту, ми можемо зробити саме це.

OpenGaming

«З додаванням власного контенту Scientific Games і назв, створених провідними студіями на початковому етапі розгортання, ми можемо продовжувати надавати нашим клієнтам постійно зростальний каталог контенту з широкою популярністю». Широко популярний контент можна знайти і на Ельслотс, де ви підберете слоти компанії на тематику яка вам подобається.

Угода посилить присутність Bettson в Латинській Америці після придбання Inkbet на початку цього місяця. Ділан Слейн, старший віцепрезидент по цифровим іграм в Scientific Games, додав: «У Betsson Group великі плани як в Колумбії, так і в Латинській Америці, і ми впевнені, що наші пропозиції сподобається гравцям з самих різних верств населення».

«Це партнерство є першим кроком для OpenGaming на динамічному ринку. Ми твердо націлені на досягнення сталого успіху в Латинській Америці, одному з найважливіших регіонів зростання гральної індустрії у світі ».

Следующая новость
Предыдущая новость

Мебель из натурального дерева Портативное зарядное устройство power bank Фипронил: сфера применения и особенности инсектицида Матиас Краневиттер: В матче с «Арсеналом» «Зенит» должен гнуть свою линию Наставник «Црвеной Звезды»: Божовичу принадлежит заслуга в лидерстве команды

Лента публикаций