Спермограма у Києві - найраща ціна у лабораторії ІГР ЛАБ

01.12.2019 20:30 6

Спермограма КиївБезпліддя активно наступає. При цьому число пар, у яких проблеми із зачаттям викликані чоловічим фактором, стрімко зростає. Визначити першопричини патологій органів репродуктивної та сечовидільної системи дозволяє лабораторна діагностика.

Специфічний вид лабораторного дослідження, при якому визначаються запліднюючі здатності насінної рідини у чоловіків - спермограма.

Даний вид дослідження проводиться за певними показниками. Найчастіше чоловіки здають аналіз за рекомендацією лікаря андролога або уролога з метою:

 1. Визначити запліднюючі здатності насінної рідини (кількість і якість сперматозоїдів).
 2. Діагностувати цілий ряд захворювань органів сечостатевої системи (простатит, інфекційно-запальні патології і т.п.).

Якщо лікар дав направлення на аналіз сперми, поспішіть пройти дослідження у лабораторії ІГР ЛАБ у Києві. Рання діагностика будь-якої патології та правильна постановка діагнозу збільшують шанси на швидке одужання.

Спермограма - досить поширений і простий аналіз, який може здати будь-який чоловік в разі потреби. Дослідження еякуляту проводиться протягом 1 дня, тому результати будуть готові вже на наступний день.

Характеристики сперми, які визначаються під час аналізу

Після надходження матеріалу для дослідження в лабораторію, лікар-лаборант проводить макроскопічну і мікроскопічну діагностику насінної рідини. Макро дослідження дозволяє оцінити:

 • кількість сперми;
 • колір еякулята і запах;
 • консистенцію (в'язкість);
 • період розрідження.

Під час мікроскопічного дослідження визначаються такі важливі показники, як кількість сперматозоїдів в 1 мл еякулята, рухливість сперміїв, їх будова (морфологія), тип лейкоцитів в матеріалі і їх кількість.

На сьогоднішній день спермограма вважається найбільш простим, доступним за ціною і надзвичайно інформативним видом досліджень, яке використовується для оцінки чоловічої фертильності.

Основні показання для здачі спермограми

В обов'язковому порядку спермограма у чоловіків проводиться у наступних випадках:

 • безпліддя, в тому числі неясного генезу (при відсутності вагітності у партнерки протягом 1 року регулярного інтимного життя);
 • в разі, якщо у партнерки кілька вагітностей закінчилися перериванням на ранньому терміні без видимої причини;
 • в анамнезі були травми статевих органів;
 • в анамнезі пацієнта важкі інфекційні захворювання;
 • в процесі підготовки до ЕКЗ;
 • за участю в донорських програмах;
 • перед процедурою кріоконсервації сперми;
 • при діагностиці патологій органів репродуктивної системи.

Як підготуватися до здачі аналізу?

Сперма - матеріал, який надзвичайно чуйно реагує на різні чинники. Наприклад, психоемоційний стан, харчування, фізичні навантаження і т.п. Тому, для отримання максимально достовірних результатів потрібна нескладна підготовка:

 1. Утримання від статевих контактів і сім'явиверження за рахунок мастурбації не менше 3-4 днів до здачі аналізу.
 2. За 7 днів до аналізу слід відмовитися від алкоголю.
 3. За 10-14 днів до аналізу заборонені будь-які теплові процедури - сауна, баня, гарячі ванни.

Якщо чоловік на постійній основі бере лікарські препарати і не може відмовитися від них на період здачі аналізу, слід попередити про це не тільки лікаря, але і лаборанта, так як деякі препарати можуть спотворювати результати дослідження.

Дотримання простих рекомендацій дозволить отримати точні результати аналізу і підібрати найбільш ефективний курс лікування.

У багатьох випадках для поліпшення показників спермограми досить скорегувати спосіб життя пацієнта, виключити вживання алкоголю, відмовитися від інших шкідливих звичок, нормалізувати режим дня, а також пропити спеціальні вітамінні комплекси.

Якщо результати першого аналізу виявилися незадовільними, повторне дослідження проводиться не раніше, ніж через 2-3 тижні.

Здоров'я - найцінніше в житті людини. Лабораторія ІГР ЛАБ запрошує чоловіків здати спермограмму в комфортних умовах за доступною ціною.

Следующая новость
Предыдущая новость

Надейкин и Томалак помогли ИЗУ ВПА выиграть Зимний кубок тульского «Динамо» Кубок Плавского района по мини-футболу разыграли по пенальти Особенности онлайн-рулетки Сервисное обслуживание для внедорожников Валерий Чижов стал тренером нижегородского «Олимпийца»

Лента публикаций