Види піску

13.05.2021 20:08 3

Види піску

Пісок - незамінний матеріал на будівництві. Існують різні види піску для різних потреб, а також за походженням, способом добування та способом обробки. Найпоширеніші в застосуванні річковий, морський, кар'єрний та штучний. Штучний виготовляють, дроблячи тверді породи на різного роду фракції, сюди відносять гранітний, кварцовий, відсів.

Будівельний пісок - неорганічний сипучий матеріал з крупністю зерен до 5 мм, що утворився в результаті природного руйнування або штучного дроблення гірських порід. Кожен вид має свої особливості та області застосування. Тяжкий штучний пісок - в штукатурних сумішах, річковий - для дренажу, морський - в будівельних сумішах. Залежно від місця і способу видобутку піску розрізняють кілька видів цього матеріалу. Кожен з них має свої характерні властивості, що й обумовлює розмежування в рекомендаціях по використанню в будівництві. Важливим фактором є фракція піску, що варто враховувати на будівельному майданчику, - крупнозернистий пісок легше утрамбувати, він добре пропускає воду. Додаючи річковий пісок в будівельний розчин тим самим зменшуємо його усадку при затвердінні. Для загальнобудівельних цілей використовують піщаний відсів, жовтий та білий, їх ви знайдете в krasnebruk.com.ua, це підприємство реалізовує тільки якісний пісок. Його використовують для замішування бетонної суміші, ним засипають територію під мощення бруківкою.

Види та застосування піску

Піщаний відсів - це матеріал, що виходить в результаті подрібнення щебеню на фракції. Він використовується для виготовлення дрібнозернистого асфальту, поребриків, бордюрів, також без нього не обійдеться стяжка для підлоги та ганок біля будинку. Додавання в розчин відсіву разом з піском дозволяє значно збільшити міцність стяжки або фундаменту. Частинки відсіву крупніші за пісок. Відсів фракції 0-5 мм візуально схожий на дрібний щебінь, якщо взяти його в руку. Пісок же має більш округлі частинки з максимальним розміром до 3,5 мм.

Кар'єрний жовтий пісок має дрібніші частки неправильної форми, що нагадують кухонну сіль. Він добре втрамбовується та має зазвичай багато сторонніх домішок: камінчиків, глини. Калібр піщинок в діапазоні від 1 до 5 мм. Застосовують в необробленому вигляді при укладанні траншей та насипу під фундамент. Митий - незамінний при формуванні бетонної стяжки, для штукатурних та оздоблювальних робіт, приготування асфальтобетонної суміші.

Білий річковий пісок у будівельній сфері високо цінується, так як за ступенем чистоти він в рази перевершує аналоги, володіючи при цьому відмінною властивістю пропускати воду. Діаметр зерен річкового піску складає зазвичай 0,3-2,5 мм. Його гранули мають круглу форму, тому між ними залишається пустий простір. Розчин, замішаний на цьому піску даватиме низьку усадку, адже він не ущільнюється, фундамент не буде просідати. Цей різновид застосовують для бетонних розчинів, цементних стяжок, кладки блоків та цегли, споруд, що виконують дренажну або фільтруючу функцію.

В https://krasnebruk.com.ua/product/building-sand ви можете обрати пісок залежно ві ваших цілей. Менеджери КраснеБрук завжди на зв'язку та детально відповідають на всі запитання.

Предыдущая новость

Самые качественные чулочные изделия для дам Пост гендиректора московского «Динамо», на который прочили Балашова, занял Фёдоров «Арсенал» — «Оренбург»: накануне матча Новое направление в торговле природным газом Михаил Левашов: «Арсенал» играл лучше «Динамо»

Лента публикаций