Як підготувати особливе запрошення на весілля

19.03.2021 20:48 3

Як підготувати особливе запрошення на весілля

Весільна індустрія пережила безліч змін за останній час, так образ нареченої став більш природній, а святу намагаються надати індивідуальності. Одним з важливих елементів, який надає йому особливу родзинку, є поліграфія: запрошення, меню, посадочні карти і багато іншого можна замовити на сайті https://event-cards.com/ua за доступною ціною й індивідуальним дизайном.

Весільні прохання у друкарні event-cards.com

Останнім часом стали популярні нестандартні весілля, де за основу береться яка-небудь оригінальна тематика, в цьому стилі прикрашаються інтер'єри, проводяться конкурси і, звичайно, виготовляються весільні листівки. Але на жаль ті, що продаються в салонах і магазинах, при їх величезному виборі, досить однотипні. Запрошення на весілля — це перший елемент урочистості який побачать ваші гості ще задовго до заходу і тому дуже важливо продумати все до дрібниць.

У друкарні event-cards.com друкують святкові литсівки та, розробляють дизайн. Зазвичай прохання розсилають поштою і лише найближчим друзям і родичам вручаються особисто. У EventCards можна не тільки видрукувати весільні прохання, але і замовити розробку дизайну, перш за все визначившись з тематикою свята. Бездоганної якості, продумане до найдрібніших деталей, таке запрошення скаже все за вас.

Листівка на головну подію життя має сповістити ваших гостей не тільки про дату, місце і час проведення заходу, але і налаштувати їх на певну хвилю свята. Наприклад, якщо у вас модне нині тематичне весілля або, скажімо, в білому або червоному кольорі, то гості з запрошення повинні відразу зрозуміти концепцію свята і чи буде спеціальний дрес-код. І ще про терміни відправки прохань. Розрахуйте, щоб всі ваші гості отримали листівку на весілля як мінімум за два тижні.

Чому слід обрати EventCards?

Якщо вас не влаштовує вибір листівок-запрошень на весілля в спеціальних магазинах, то подивіться пропозиції від дизайнерів на сайті EventCards. Разом з ними ви можете розробити оригінальне оформлення з використанням:

  • флористики;
  • текстилю;
  • декоративної тасьми;
  • бісеру;
  • вишивки та багатьох інших красивих деталей.

Весільні прохання ручної роботи — це взагалі маленькі твори мистецтва і друзі, напевно, захочуть зберегти їх на пам'ять. Приклади дизайнерських листівок-запрошень ви можете подивитися на сторінці EventCards або розробити макет самостійно!

Предыдущая новость

«Сахалин» отказался переносить матч с «Арсеналом» на травяное покрытие Владимир Путин рассказал о ходе строительства стадионов к ЧМ-2018 Игра на деньги: особенности стандартной сессии «Уфа» разгромила «Анжи», тульский «Арсенал» в зоне стыков после 2 туров Тульский «Арсенал» готов сыграть с «Уралом» в манеже

Лента публикаций