Найкращі тури по Закарпаттю

06.03.2018 9:29 17

Найкращі тури по Закарпаттю

Кожна людина постійно відчуває потяг до краси. Однак сучасне життя дуже рідко надає нам можливість насолоджуватися красою довкола себе, так як більшу частину свого часу ми проводимо в сірих та безликих офісах та містах. Одним із найвидатніших та найяскравіших місць сучасної України є Закарпаття. Саме воно протягом багатьох сторіч є осередком первозданної краси природи та видатних архітектурних та історичних діянь. На сайті компанії «Молодіжний туризм» ви з легкістю за декілька хвилин зможете замовити тур в Закарпаття. Неймовірні пейзажі та пам'ятки архітектури не залишать байдужим жодного відвідувача. А весняні тури допоможуть вам не тільки весело та з користю провести час, але і оздоровитися, а також помилуватися таким унікальним явищем, як цвітіння сакури. Ціна такого екскурсійного туру складає 800 грн.

Ви зможете насолоджуватися дивами Закарпаття протягом двох днів. На сайті ви зможете знайти точні дати проведення екскурсійних турів, так як цвітіння сакури має короткий термін. Першого дня ви зможете відвідати видатний музей-колибу в місті Ужгороді та помилуватися унікальним видовищем цвітіння екзотичного дерева сакури. Окрім цього також у поселенні Береговому ви зможете відвідати дегустацію винних продуктів, вироблених і з особливих сортів винограду по секретним та старовинним технологіям. Після тяжкого та насиченого екскурсійного дня ви зможете відпочити у комфортабельному засобі розміщення «Ноїв ковчег». Другого дня у неділю весь день почнеться з відвідання термального басейну в поселенні Берегове. Цілющі особливості цього басейну мають величезну схожість з аналогічними джерелами в Японії та Нової Зеландії.

Далі ваш шлях буде пролягати через такі видатні історичні споруди, як Мукачівський замок Паланок, замок Сент-Міклош та Шенборн. Окрім цього Ви матимете змогу дізнатися особливості проведення ритуалів весілля в даних архітектурних та історичних пам'ятках. До вартості туру входить проїзд, супровід екскурсовода та проживання. Харчування, відвідання музеїв та замкових споруд, а також купання в термальних джерелах необхідно сплатити окремо. Замовити унікальний вихідного дня по Закарпаттю ви з легкістю зможете, як на сайті компанії «Молодіжний туризм», так і по телефону у оператора служби. Окрім цього ви зможете ознайомитися з деталями екскурсій по Закарпаттю, іншим районам України та за кордоном за допомогою соціальних мереж. Насолоджуйтеся найнезабутнішим відпочинком у Закарпатті на вихідних разом з компанією «Молодіжний туризм»!

Следующая новость
Предыдущая новость

Наставник «Црвеной Звезды»: Божовичу принадлежит заслуга в лидерстве команды Новомосковский «Химик» вышел из отпуска Сергей Семак: Тульский «Арсенал» — хорошо организованная команда Тульский «Арсенал-2007» занял 6-е место на «Кубке Валерия Шмарова» Миодраг Божович: В концовке рассчитывал на тех, кто хорошо играет на втором этаже

Лента публикаций